
Diablo Rosso III to trzecia generacja modelu Diablo Rosso, który został wprowadzony na rynek w 2002 roku przez Pirelli. Ten sportowy motocyklowy opona jest równie wydajny na suchych i mokrych nawierzchniach. Dwuskładnikowa mieszanka (mieszanka jest miększa na ramionach) 100% krzemionki zapewnia maksymalną przyczepność od samego początku skrętu. Strefa kontaktu z asfaltem jest szersza dla lepszej przyczepności we wszystkich warunkach. "Flash" rowki pochodzące ze świata wyścigów zapewniają optymalne zużycie.
Jednolite zużycie i stała wydajność dzięki swojemu bieżnikowi typu racing éclair.
Zwinność pochodząca od opony wyścigowej i szybsze przechylenie.
Szeroki zakres temperatur pracy i doskonała przyczepność w każdych warunkach.
Aby móc ocenić ten produkt, musisz najpierw złożyć zamówienie. Informujemy, że opinie zamieszczone na stronie są przedmiotem procedury kontroli. Opinie są klasyfikowane wyłącznie w porządku chronologicznym.
Polecam tę oponę, dobrze trzyma się w każdych warunkach i dość długo wytrzymuje
OK 👍🏽
Świetna obsługa
Zawsze z Pirelli, ten Rosso nigdy mnie nie zawiódł, cichy, szybka temperatura, dobra przyczepność, nie przejedziesz nim 10000 km, ale czy bezpieczeństwo nie jest najważniejsze?? V
Szybka wysyłka, dobre ceny, dobre produkty. Po prostu TOP
Super cena, szybka dostawa. Nie moje pierwsze zamówienie tutaj, zawsze byłem bardzo zadowolony. Bardzo polecane.
Niesamowite, nie ma co mówić!
Jadę już trzecim zestawem opon Pirelli Rosso III i jestem absolutnie zadowolony. Bez względu na to, czy jest mokra czy sucha droga, opona zapewnia dobrą informację zwrotną.
Bardzo dobra wydajność
Doskonałe trzymanie na suchej drodze, daje bardzo dobry feeling, rzadko jeżdżę gdy jest mokro, ale nawet wtedy uczucie było w porządku. Niestety, wytrzymałość pozostawia wiele do życzenia, opona wystarcza mi tylko na jeden sezon z około 4000 - 5000 km.